Zľava!

Svadobné oznámenie SO-071

od 0,35 

Svadobné oznámenie formát A6, DL a štvorec.

Katalógové číslo: SO071 Kategórie: Značiek: , , , ,

Popis

Originálne svadobné oznámenie v pôvodom dizajne je kompletné editovateľne. Zamerajte sa na graficky dizajn nie text.

Svadobné oznámenie formát A6, DL a štvorec. Tlačené na 250g alebo 350g bielom papieri. Potlač je jednostranná, ale je možné potlačiť aj zadnú stranu.

K svadobnému oznámeniu vypracujeme pozvánku k svadobnému stolu, menovky na stôl, zasadací poriadok, svadobné menu, etikety na fľaše, nálepky na výslužku a ďalšie tlačoviny podľa vášho želania. V prípade požiadavky na zmenu písma a pod. napíšte nám prosím do Poznámok pri objednávke.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Chcete niečo výnimočné?

Vypracujeme Vám dizajn oznámenia na mieru. kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár.

INFO: Svadobné oznámenia tlačíme až po vašom definitívnom schválení. Preto si kontrolujte mail, aby ste mohli hneď zareagovať na zaslanie náhľadu na kontrolu a schválenie pred tlačou. Zároveň vás prosíme o dôkladnú kontrolu textu – po obsahovej i gramatickej stránke. Za chyby nájdené po odsúhlasení a po vytlačení nezodpovedáme. Po definitívnom schválení oznámenia posúvame oznámenie hneď do tlače a ďalšie úpravy už nie sú možné.

POZOR: upozorňujeme vás, že každý monitor môže ukazovať farby odlišne a to kvôli špecifickým nastaveniam každého počítača. Túto skutočnosť, samozrejme, nedokážeme ovplyvniť. Preto sa farba výsledného oznámenia môže mierne odlišovať od zobrazenia na monitore.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,06 kg
Rozmery 14,4 × 10,1 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Svadobné oznámenie SO-071”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.