Doprava a platba

Doprava a platba

Cena tovaru

Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru, nemenia sa v objednávke pri znížení alebo zvýšení cien v budúcnosti. K cene tovaru je pripočítané poštovné a balné:

Pre Slovenskú republiku vo výške:

  • 5 € pri zaslaní prepravnou spoločnosťou GLS v rámci SR
  • pri objednávke nad 130 Eur poštovné a balné neúčtujeme.

Pri objednávke do inej krajiny ako Českej republiky v rámci Európskej únie poštovné a balné vypočítame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame. Tovar zasielame len do krajín Európskej únie a to formou bankového prevodu, teda platbou vopred, ktorej výšku Vám oznámime.

Dodacie podmienky

Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne podľa prevádzkových možností predávajúceho. Zásielky sú odosielané kupujúcemu od 2 do 7 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky predávajúcim, ak nie je pri produkte uvedená informácia o dlhšej dodacej lehote. Predávajúci splní túto povinnosť odovzdaním tovaru do rúk prepravcu. V prípade dlhšej dodacej lehoty bude predávajúci kupujúceho o tejto skutočnosti neodkladne informovať.

Miesto zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad (faktúru), ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list.

Spôsob dodania

Objednaný tovar zasielame pomocou prepravnej spoločnosti GLS. Pri objednávkach do zahraničia si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.

Platobné podmienky

Po uskutočnení objednávky bude na Váš e-mail zaslané potvrdenie objednávky. Tovar uhrádzate až keď Vám zašleme faktúru mailom. Faktúra je zároveň daňový doklad.

Ponúkame tieto možnosti platieb:

  • platba v hotovosti (za tovar platíte pri jeho prevzatí osobné na prevádzke). Ak hodnota objednaného tovaru presiahne 150 EUR má právo predávajúci požadovať zálohovú platbu vo výške 50% kúpnej ceny.
  • bezhotovostná platba prostredníctvom prevodu na náš účet Raiffeisen Banka a.s.: IBAN SK13 1100 0000 0080 1225 8179. Pri platbe bezhotovostným prevodom sa za dátum zaplatenia považuje dátum pripísania celej kúpnej ceny na účet predávajúceho. Náklady na použitie komunikačných prostriedkov na diaľku hradí každá zo zmluvných strán na svoju ťarchu.

Doručujeme tovar aj do iných krajín – v prípade záujmu nás prosím kontaktujte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku prepravy do Vami zvolenej krajiny.